UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

     2 września 2019 roku po wakacyjnej przerwie odbyło się uroczyste rozpoczęcie kolejnego roku szkolnego. Dzień ten był jednak wyjątkowy i inny niż wszystkie. Zaproszeni goście, uczniowie, pracownicy szkoły i rodzice przywitali bardzo serdecznie nową Panią Dyrektor - Magdalenę Kaźmierczak.

Następnie głos zabrała pani dyrektor i gorące słowa powitania skierowała w stronę uczniów, rodziców oraz grona pedagogicznego. Równie serdecznie powitała przybyłych na tę uroczystość gości. Przedstawiła organizację roku szkolnego oraz życzyła dużo radości i samych sukcesów na nowy rok szkolny.

W kolejnej części uczniowie pod kierunkiem pani Krystyny Gołębiak przygotowali część artystyczną, na której serdecznie przywitali pierwszoklasistów, przypomnieli o wybuchu II wojny światowej, jak również wspominali wakacje i przypomnieli o czekających na nas obowiązkach w nowym roku szkolnym.

Po zakończeniu oficjalnych uroczystości uczniowie wraz z wychowawcami udali się do swoich klas.

MIĘDZYNARODOWE ŚWIĘTO KREATYWNYCH DZIAŁAŃ UCZNIOWSKICH

Uczniowie klasy drugiej włączyli się w międzynarodową akcję (Dot Day). Tematem przewodnim tego dnia była kropka. Zaprosili kropkę do wspólnych działań. Podsumowaniem tego dnia było ożywienie "Kropek talentów" przy pomocy aplikacji  Quiser oraz poszukiwanie kropek na terenie szkoły.

OWOCOWY ZAWRÓT GŁOWY

    Zdrowo i witaminowo zrobiło się w naszej klasie drugiej. Z kolorowych i pysznych owoców dzieci samodzielnie wykonały sałatki oraz owocowe szaszłyki. Rozbudziło to ich słodki apetyt na zdrowe przekąski.

SPRZĄTANIE ŚWIATA

       UCZNIOWIE KLAS I-VII WRAZ Z WYCHOWAWCAMI RUSZYLI "SPRZĄTAĆ ŚWIAT". ZBIERALI ŚMIECI NA TERENIE MURZYNOWA LEŚNEGO.

ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA