top of page

INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ARKADEGO FIEDLERA

W MURZYNOWIE LEŚNYM

 

1 września br. w naszej szkole odbyła się inauguracja roku szkolnego 2022/2023. 
Inauguracja była podzielona na dwie części. W uroczystości o godzinie 8.30 wzięli udział uczniowie klas I wraz z rodzicami oraz uczniowie klas II-IV, a o godzinie 9.30 salę gimnastyczną naszej szkoły wypełnili uczniowie klas V-VIII wraz z uczącymi w tych klasach nauczycielami oraz pracownikami szkoły.

Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu głos zabrała dyrektor szkoły pani Magdalena Kaźmierczak, która powitała wszystkich uczniów, nauczycieli oraz rodziców.
Szczególnie serdecznie zostali przywitani uczniowie klasy pierwszej , a także nowi uczniowie klas starszych. Pani dyrektor życzyła wszystkim uczniom sukcesów w nauce, wytrwałości
w dążeniu do wyznaczonych celów oraz satysfakcji z osiąganych wyników, a nauczycielom radości z wykonywanej pracy. Po części oficjalnej uczniowie wraz z wychowawcami rozeszli się do klas, gdzie zostali zapoznani z organizacją nowego roku szkolnego. 

WSPOMNIENIA WAKACYJNE


Uczniowie klasy trzeciej wspominając wakacje przynieśli przeróżne pamiątki, aby opowiedzieć o nich swoim koleżankom i kolegom. Pokazując pamiątki, wspominali różne wakacyjne przygody. Było także o marzeniach na kolejne wakacyjne podróże. Globus i mapa pozwalały rozwijać marzenia! Do następnych wakacji!

DZIEŃ  KROPKI-DZIEŃ KREATYWNOŚCI


Motywem przewodnim 15 września była kropka: na twarzach dzieci, w pracach plastycznych i podczas zabaw.

"SPRZĄTANIE ŚWIATA"


Sprzątanie świata to międzynarodowa kampania odbywająca się na całym świecie w trzeci weekend września. Celem jest wzrost świadomości ekologicznej społeczeństwa. Nasi uczniowie także dołączyli do tego projektu i zaangażowali się w sprzątanie wyznaczonych terenów naszej miejscowości.