top of page

WSPOMNIENIA  WAKACYJNE  KLASY  2

Wakacje, wakacje i po wakacjach! Wszyscy uczniowie przynieśli na lekcję różne pamiątki z wakacji nad morzem, w górach i nad jeziorem. Najcudowniejszą pamiątką z wakacji są wspomnienia, a tych uczniom nie brakuje! Chętnie podzielili się wrażeniami, pokazując na mapie Polski i Europy, gdzie byli, jakie przygody przeżyli i czego się dowiedzieli! Zobaczyli takie miejsca jak Ustka, Giewartów, Sarbinowo, Brodowo, Poznań, Grzybowo, Zaniemyśl, Wyspa Edwarda, Zakynthos, Ustronie Morskie i Darłówko. Każde z tych miejsc było wyjątkowe, ponieważ wszyscy odpoczęli. Pełni sił i chętni do nauki wrócili do szkoły!

PRACE  PLASTYCZNE  NA  FESTYN

Uczniowie z naszej szkoły przygotowali prace plastyczne na festyn organizowany przez Koło Gospodyń Wiejskich w Murzynowie Leśnym w  ramach akcji "Szczepimy się!" Prace plastyczne wykonane zostały w różnych formatach i przedstawione różnymi technikami promując zdrowy styl życia. Wszyscy biorący udział w konkursie plastycznym otrzymali słodką nagrodę. Organizatorom bardzo dziękujemy!

DZIEŃ  KROPKI

15 września jak co roku obchodzimy Dzień Kropki. W  tym dniu nie tylko przychodzimy w kropki ubrani, ale jesteśmy kreatywni...uczniowie klasy 2 z różnych kropek wyczarowali Rodzinę Kropersów. Kolorowe kropki towarzyszyły także w czasie przerw i  we wszystkich zajęciach w ciągu dnia.

SPRZĄTANIE  ŚWIATA

Sprzątanie  świata to wspólna lekcja poszanowania środowiska. Wszyscy uczniowie zaopatrzeni w rękawice i worki wyruszyli na sprzątanie, by świat który nas otacza był czysty!